Łączenie technik

MIDAR to firma, której zaletą jest kompleksowa oferta zdobienia odzieży. Dzięki naszej wszechstronności, możemy zapewnić różnorodność i elastyczność w wyborze i łączeniu technik. U nas znajdziesz produkty tkane, haftowane, drukowane, jak i ozdoby z dżetów, cekinów i pereł.

Wyróżniamy się na rynku kompleksową ofertą zdobienia odzieży. Naszą zaletą jest szeroki zakres usług, które umożliwiają  elastyczność w wyborze i łączeniu technik zdobienia. 

Świadczymy usługi obejmujące wiele technik zdobienia odzieży. W ofercie znajdują się produkty tkane - metki i taśmy, które pomogą wzmocnić wizerunek marki, zaznaczyć jej wartość oraz nadać odzieży profesjonalnego wyglądu. Dostępne aplikacje haftowane są nie tylko  trwałe, ale przede wszystkim eleganckie i ekskluzywne. 

Druk to technologia, dzięki której dodaje się produktom oryginalnych, wyraźnych i żywych kolorów. W naszej firmie znajdziesz także bogatą gamę ozdób, które dodają odzieży blasku i efektowności. Dżety, cekiny i perły to nasze propozycje, które wzbogacają wyroby i nadają im unikatowego akcentu.

Kompleksowa oferta zdobienia

Nasza oferta jest skierowana do wielu branż, m.in.:

  • odzieżowej,
  • obuwniczej,
  • poligraficznej,
  • reklamowej,
  • meblarskiej,
  • wyposażenia wnętrz.

Nasze produkty znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba zastosowania modnego i atrakcyjnego zdobienia lub znakowania. 

Wyróżnij się na rynku i przyciągnij uwagę klientów. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach!

Odkryj nasze możliwości

Łączenie różnych technik daje wspaniałe, oryginalne i zaskakujące efekty.

Jak składać zamówienie?

clothingstore2-contact-icon1
Kontakt
Skontaktuj się z nami telefonicznie, drogą mailową lub odwiedź naszą siedzibę.
clothingstore2-contact-icon3
Projekt
Nasz ekspert przygotuje wizualizację, a następnie zaprezentuje próbę finalnego produktu.
clothingstore2-contact-icon2
Akceptacja
Po akceptacji, rozpoczyniemy produkcję.
clothingstore2-contact-icon4
Odbiór
Odbierz produkt osobiście w naszej siedzibie lub skorzystaj z opcji wysyłki.

Skontaktuj się z nami