O firmie

MIDAR to firma, której największą zaletą jest kompleksowa oferta zdobienia odzieży. W jednym miejscu klient otrzymuje koncepcję projektową, pierwowzór i pełną realizację. Uwielbiamy łączyć dostępne techniki zdobienia, co sprawia, że tworzone przez nas produkty są wyjątkowe i niepowtarzalne.

Początki naszej firmy sięgają roku 1991. Rozpoczynaliśmy działalność jako mały zakład świadczący usługi haftu komputerowego dla firm odzieżowych.

Po wielu latach rozwoju i ciągłych inwestycji w nowoczesną technologię, firma dzieli się na kilka współpracujących ze sobą działów:

  • tkalnia,
  • hafciarnia,
  • drukarnia sitodrukowa i cyfrowa,
  • tworzenie motywów z termodżetów, cekinów i perełek,
  • produkcja naszywek skórzanych i skóropodobnych.

Rozbudowany i nowoczesny park maszynowy umożliwia nam szybką realizację zleceń przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości. Wiemy jak istotne są detale, dlatego tworzymy z dbałością o wykończenie każdego elementu.

Oferta firmy jest skierowana do branży tekstylnej, obuwniczej, poligraficznej, reklamowej, meblarskiej, wyposażenia wnętrz i wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba zastosowania modnego i atrakcyjnego zdobienia, czy po prostu znakowania.

Jesteśmy dumni z tego, że tworzone przez nas produkty są częścią Waszych kolekcji!

BUDYNKI 01 C

polski